top of page

FABRİK, personel kıyafetleri ve tekstil promosyon ürünleri imalatında 23 yıllık birikimini yeni bir kimliğe taşımış ve yalnızca bu alanda üretim yapan bir kuruluştur.

İzmir ve Manisa illerindeki işletmelerimizde, kurumsal kimliğinize uygun,  işlevsel, görsel, kaliteli ve ekonomik iş kıyafetlerini ve tekstil promosyon ürünlerini sizlere sunmak  için çalışıyoruz.

KALİTE

 

Yararlılığı ve verimliliği yüksek iş kıyafeti ve promosyon ürünlerini müşterilerimizin şartlarına uygun şekilde imal etmek temel prensibimizdir.

iş kıyafeti üretimi-renkli iplikler
iş kıyafeti-dikiş makinesi

YENİLİKÇİLİK / ESNEKLİK

 

Sektörlerin çalışma koşullarına uygun farklı materyalleri, yeni iş kıyafeti tasarımlarında kullanarak üretim yapmak farklılığımızdır.

İŞ BİRLİĞİ / SAMİMİYET

 

Müşteri, çalışan ve tedarikçi odaklıyız. İş ortaklarımızla birlikte düşünüp hareket ederiz. Dürüstlük ve şeffaflık iş ilişkilerimizin temelidir ve karşılıklı güvene dayanan iş ortaklıklarına değer veririz.

renkli baskıya hazır promosyon t-shirler

MİSYONUMUZ;

Müşteri ihtiyacını tam anlamıyla karşılayan iş kıyafeti ve tekstil promosyon ürünlerini en ekonomik şekilde imal eden kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ;

Kısa vadede Türkiye çapında en bilinir iş kıyafeti ve tekstil promosyon firmalarından olmak, uzun vadede ise Avrupa pazarında yer almaktır.

bottom of page